Deel deze pagina

Contact met NVSD

Wilt u contact opnemen met Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland dan is secretaris Henk Visser de eerstaangewezen persoon: secretaris@nvsd.nl. Hij kan u doorsluizen naar de juiste persoon binnen de vereniging. Mocht u zich rechtstreeks tot iemand willen wenden dan kan dat natuurlijk ook.
Zie in dat geval alle bestuursleden en contactpersonen van de werk- en projectgroepen.

Contactgegevens

Postadres:
NVSD
Boogerdweg 8
4321 SN Kerkwerve

 

Contact: secretaris@nvsd.nl 

 

RSIN: 808784766
KvK: 40309671

 

Bankrekening: NL44 INGB 0000 0593 68
Tenaamstelling: Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland 

 

ANBI sinds 05-11-2021

Contactpersonen

Het bestuur bestaat uit:

Voorzitter: Gert-Jan Buth voorzitter@nvsd.nl
Secretaris: Henk Visser secretaris@nvsd.nl
Penningmeester: Henk Dalebout penningmeester@nvsd.nl

Lid: John Beijersbergen sterna@nvsd.nl
Lid: Titia Kroon t.s.m.kroon@hotmail.com
Lid: Wil Poldervaart wilpoldervaart@kpnplanet.nl
Lid: Ine van de Ven ventje-ine@zeelandnet.nl

Lid: Aad Smaal acsmaal@zeelandnet.nl

 

De werkgroepen zijn te bereiken via:

Actief Terreinbeheer: Henk Dalebout hwdalebout@zeelandnet.nl
Plantenwerkgroep: Ine van de Ven plant.nvsd@gmail.com

Bomenwerkgroep: Hugo van der Wal hugovdwal@kpnmail.nl
Vogelwerkgroep: Wil Poldervaart wilpoldervaart@kpnplanet.nl

PR-werkgroep: Henk Visser secretaris@nvsd.nl
Projectgroep Strandkorrel : Henk Visser henk@strandkorrel.nl

Projectgroep Onderwaternatuur Aad Smaal acsmaal@zeelandnet.nl

 

De redactie van de Sterna is te bereiken via: 

John Beijersbergen sterna@nvsd.nl

Boogerdweg 12

4321 SN Kerkwerve

 

Zustervereniging:  Natuur- & Landschapsbescherming Goeree-Overflakkee